Australijska marka MADD Gear Pro, czyli MGP, jest dobrze znana zarówno ze swoich hulajnóg wyczynowych jak i części do hulajnóg, takich jak decki i koła. Marka została zainspirowana wizją przedstawienia światu australijskiej kultury outdoorowej, a teraz szalenie popularne hulajnogi MGP zachęcają dzieci i dorosłych na całym świecie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i dzielenia się z nimi tą wizją. Hulajnogi MADD Gear Pro są dostępne w wielu różnych modelach, odpowiednich zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów oraz zapewniają świetny design i jakość w przystępnych cenach.

Marka została założona w 2002 roku i od tego czasu jest integralną częścią rozwoju społeczności hulajnóg wyczynowych. MADD Gear była jedną z pierwszych marek hulajnóg wyczynowych na świecie, a jej produkty i zaangażowanie na rzecz riderów pomogły nadać temu sportowi kształtu, jaki widzimy dzisiaj.

Dzięki wytrzymałym i wydajnym hulajnogom dedykowanym na skatepark MGP nadal wpływa na środowisko hulajnogowe i spełnia wysokie wymagania riderów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl